כניסה למערכת שירות לקוחות: 072-222-1605טלפון

שאלות נפוצות

לא. אנו לא מאמינים בלהחזיק לקוח ב"כח" וגם אנחנו מתעצבנים כאשר מעבירים אותנו משיחת שימור אחת לאחרת. בכל רגע נתון אתה יכול להפסיק את השירות ע"י שליחת מייל למחלקת התמיכה, והשירות יופסק.

המערכת ניתנת חינם עד לכמות מסמכים מסוימת. התשלום הוא רק במידה והינך מקבל מעל לעשרות מסמכים בחודש, עפי המחירון באתר. בכל מקרה תוכל לקבל את המערכת ל45 ימי ניסיון ללא התחייבות וללא תשלום.

כן. כאשר מתקבל מסמך חדש, המערכת שולחת לכתובת הדוא"ל שלכם התראה ומצרפת קישור להורדת המסמך. המייל הוא למען יידוע בלבד ולא נדרש לעשות איתו דבר או להדפיסו.
בעת כניסה למערכת תראו במסך הראשי התראה על המסמכים החדשים שקבלתם ובלחיצה תוכלו לצפות בהם.

כן. על מנת לספק שירות ברמה גבוהה ולתת לכם את מירב הבטחון אנו עורכים גיבויים שוטפים של חומרי האתר ומערכות האתר. מעבר לכך אתם יכולים להוריד את המסמכים שלכם למחשב בכל רגע, דרך ממשק הניהול.

אנו נוקטים מאמצים כדי לוודא שהמערכת ודרכי הגישה יהיו מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר. המערכת נכתבה תוך שימוש בטכנולגיות מתקדמות NODJS (אשר מאומצות בזמן זה בחברות הגדולות ביותר כגון גוגל, פייסבוק ועוד). כמו כן הגישה לשרתי המערכת מנוטרת ומאובטחת וניתנת רק לצוות פיתוח האחראי.

הגישה לחשבון ולמידע שבחשבון שלך ניתנת לך באמצעות שם משתמש וסיסמא יחודיים, ולרו"ח שאתה בוחר לאפשר לו גישה. מעבר לזה תוכל לאפשר גישה לעובדי העסק שלך ולמשתמשים נוספים - אפשרות זו היא בניהולך ולבחירתך וללא תוספת תשלום. מעבר לזה רק צוות התמיכה יגש למערכת שלך ורק במקרה של תקלה או תמיכה.

תוכל לגשת למערכת מכל מקום בו יש חיבור אינטרנט באמצעות שם משתמש וסיסמא יחודיים לך.

במידה ותבחר להפסיק לעבוד עם המערכת תוכל להוריד את כל החומרים שלך ולשמור אותם אצלך כפי שהיית עושה בעבר. לאחר מספר חודשים המידע ימחק.

לא. כבעל עסק אתה יכול להתחיל לעבוד עם המערכת כבר עכשיו ולהנות מהסדר וארגון ההוצאות שהמערכת מאפשרת לך. בתוך המערכת תוכל לשלוח הזמנה לרו"ח שלך לקבל את המידע ישירות. במידה והוא יבחר לקבל את ההזמנה הוא יוכל לבצע חלק מעבודת הנה"ח ישירות דרך המערכת. במידה והוא לא יבחר לעבוד עם המערכת בצורה שוטפת הוא יקבל אחת לחודש לינק עם כל המסמכים הרלוונטים ויוכל להדפיס אותם עצמאית.

המערכת עוצבה ונבנתה יחד עם רואי חשבון ועבורם, היא קלה לשימוש ובנויה עבור מהיר ויום יומי. היא ברורה יותר מתוכנות הנהח הקיימות ומסתמכת עליהם כך שהעבודה איתה תהיה קלה. יחד עם זאת ובכל מקרה, נשמח לתמוך בכל אדם בשעות התמיכה של המשרד.

כבעל משרד רואה חשבון תוכל להגדיר מנהלי חשבונות תחת הממשק שלך ולשייך כל מנהל חשבונות אל הלקוחות שלו. אתה כמנהל תוכל לראות את כל הלקוחות ואת כל העבודה שמתבצעת.

התשלום מבוצע עפי כמות הלקוחות הפעילים המיועדים לתשלום (לקוחות אשר מעבירים מעל למספר מסוים של חשבוניות בחודש). בכל תחילת חודש המערכת סופרת את כמות המשתמשים בפועל ומחייבת אותך רק עבורם (כלומר התשלום יכול להשתנות מידיי חודש). חשבונית נשלחת אליך בצורה מיידית למייל שהוגדר. חשוב לדעת שסטטוס לקוח הוא בשליטתך ובמידה ותבחר להשהות לקוח לא תחויב עליו.

לא, צפיה במסמכי הלקוח שלך הינה ללא עלות. רישום בסיסי מאפשר לך צפיה במידע,  רישום לחבילה מתקדמת יאפשר למערכת לקטלג בצורה אוטומטית את מסמכי הלקוח, לבצע יבוא של סיווגי לקוח ויצוא של פרטי המסמכים ישירות אל תוכנת הנהח שלך (כגון חשבשבת, מנהל,כספית ועוד)

פתחו חשבון והתחילו לעבוד עוד היום!


הרשמה חינם